Přeskočit na hlavní obsah

Limitovaná edice nivea krémů

Projíždím jen tak od Nivei oficiální stránky y vidím že mají limitovanou edici na jejich úžasnéé krémy takže přemýšlím o koupi :) Budu se muset skočit podívat asi zítra :)

1) Krém jménem sníh
Srdce v bílé sněhové peřině pro všechny zimní lásky… Tolik jemné ochrany všech milovaných do jejich mrazivých dní s posvátným symbolem těch nejkrásnějších upřímných přání. Nejen, když se právě blíží Svatý Valentýn.


2) Krém jménem voda
I krůpěj na vodní hladině přeje čisté lásce tvaru srdce… Potěšení v laskavém dárku všem svým milým nejbližším, vyznání všeho, co jen chcete darovat ženám a maminkám k jejich svátečním dnům i něžné pohlazení všech Vašich miláčků.


3) Krém jménem pláž
Krém, který v sobě skrývá i celé moře lásky, horkého slunce a letní pohody… Chladivý jemný dotek rozechvělé pokožky, kterým se můžete podělit o všechny své pocity a věnujete s ním i kousek svého srdce a vnitřního souznění.


4) Krém jménem nebe
Je jak z čistého vánku někde vysoko v oblacích, je z nejsilnějších motivů lásky jenom pro něj, pro ni… Cit, který z tak známého a tolik blízkého krému dělá neobyčejný a svou kouzelnou péčí sdělí to, co je mít ráda a mít rád.


Tak co koupíte si?
 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Giveaway // 7 UKONČENO

Ano dnes tu mám po dlouhé době soutěž, věci do této soutěže věnovala paní Veronika z eshopu Saloos. A tímto jí moc děkuji :) 

O co se soutěží? 
Tak především je to hlavní výhra sprchový olej s vůni Rakytníku - Orange, dále tu máme diář na rok 2017 a katalog Saloos produkrů. Výherkyně budou 3!

Pro prihlaseni do souteze piste do komentare

Povinne podminky.

1. Sledovat GFC najdete ho v menu pote napsat pod jakym jmenem me sledujete.
2. Email abych Vas v pripade vyhry mohla kontaktovat
3. Dát like FB stránce Saloos  a napsat pod jakým jménem sledujete

Nepovinna podminka

1. Muzete mi DAT like na moji FB stranku Style and Smile
2. Sdílej tuhle soutěž a napiš kdeSoutěž potrvá do 4.2.2017 Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Líčení 2.3

Zdravím při nedělním dopoledni, venku nám teda pořádně mrzne máme každé ráno -16 stupňů. A to právě i svítí sluníčko...no nic dnes mám opět líčení, snad se znovu nestrhne lavina na vinted, protože mé předchozí líčení si jedny blbky rozebírali na vinted, prostě k nepochopení. Já bych řekla, že tentokrát se mi to opět povedlo a s líčením jsem velmi spokojená. Hodí se na denní líčení, ale i na večerní, protože jsou tam sem tam třpytky. :) Ale dost keců a jdeme se podívat na fotky....