Přeskočit na hlavní obsah

Motel rocks

Představím vám jeden internetový e-shop který nese název http://www.motelrocks.com najdete tam i kosmetiku no ta je spíš na nehty, ale také boty, kabelky, plno oblečení. Určitě bych si z tama vybrala. A já vám dneska ukazu jejich kolekci na Jaro 2013.

Introduce you to an Internet e-shop which bears the name http://www.motelrocks.com find cosmetics there and no one is more polish, but also shoes, handbags, clothes a lot. I would definitely have chosen out of there. And today I will show their collection for spring 2013.Tak co na to říkáte? Honem navštivte jejich stránku! :)

+ video :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E3x2AaLF-e8

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Giveaway // 7 UKONČENO

Ano dnes tu mám po dlouhé době soutěž, věci do této soutěže věnovala paní Veronika z eshopu Saloos. A tímto jí moc děkuji :) 

O co se soutěží? 
Tak především je to hlavní výhra sprchový olej s vůni Rakytníku - Orange, dále tu máme diář na rok 2017 a katalog Saloos produkrů. Výherkyně budou 3!

Pro prihlaseni do souteze piste do komentare

Povinne podminky.

1. Sledovat GFC najdete ho v menu pote napsat pod jakym jmenem me sledujete.
2. Email abych Vas v pripade vyhry mohla kontaktovat
3. Dát like FB stránce Saloos  a napsat pod jakým jménem sledujete

Nepovinna podminka

1. Muzete mi DAT like na moji FB stranku Style and Smile
2. Sdílej tuhle soutěž a napiš kdeSoutěž potrvá do 4.2.2017 Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Líčení 2.2

Přeji krásné pondělí, u nás o víkendu krásně sněžilo :)) Takže jsem byla uplně jakoby happy :) A tak jsem pro Vás o víkendu vytvořila líčení s vínovou a hnědou :))

Tady první nechám jen fotky aby jste se mrkly a dole je postup :)