Přeskočit na hlavní obsah

Šedá barva

Máte rádi šedou barvu? Já celkem ano! :)

Na foto (zleva): Ann Christine 419 Kč, Tally Weijl 750 Kč


Na foto (zleva): H&M 999 Kč, Lindex 999 Kč


Na foto (zleva): Mango 299 Kč, Ann Christine 619 Kč


Na foto (zleva): Ann Christine 489 Kč, Takko 599 Kč


Na foto (zleva): Tally Weijl 400 Kč, Ann Christine 379 Kč


Na foto (zleva): Bershka 899 Kč, H&M 349 Kč


Na foto (zleva): Mango 799 Kč, Pull&Bear 399 Kč


Na foto (zleva): Zara 499 Kč, Promod 925 Kč


Na foto (zleva): Lindex 499 Kč, H&M 899 Kč


Na foto (zleva): Pull&Bear 399 Kč, Asos 660 Kč


Na foto (zleva): Topshop 900 Kč, Ann Christine 489 Kč


Na foto (zleva): H&M 599 Kč, Asos 1005 Kč


Na foto (zleva): H&M 899 Kč, Mango 499 Kč

Zdroj fotek prozeny.cz

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)