Přeskočit na hlavní obsah

Inspirations lodičky, sandále atd...

Zdravíčko dneska nějaký takový malý inspirativní článek s fotkami, jelikož mě nenapadlo co přidat a dneska jdu opět do práce po roce na odpolední. Takže v takovém horku to bude celkem záhul.. :D Byla jsem i minulé léto chodila jsem měsíc v kuse, no makačka co si budeme povídat. :)) Tak se mi toho moc nechce přidávat, tak aspoň něco. Včera jsme se jeli okoupat na lom Olšovec z tama jsem Vám už minulý rok ukazovala fotky o prázdninách. Kupodivu tam ani moc lidí nebylo jak jsme očekávali. A co děláte v takových horkých dnech? Máte nějaký tip? :) 

Všechny takové lodičky na ten způsob by se mi i páčil, je mít v šatníku. :))


Komentáře

  1. Zatraceně,jak já miluji boty!:D Nejradši bych nakupovala jenom je! A tohle je vážně úžasný výběr :)
    Jinak v tyhle vedra také většinou zalézám do stínu nebo na koupaliště, popřípadě spořádám tunu zmrzliny :D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Vsem moc dekuji za koment! :-)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)