Přeskočit na hlavní obsah

Instagram photos // 2

Dneska tu mám opět rekapitulaci co jsem dala na instagram za fotky! :))) Musím se přiznat, že Instagram mě neskutečně moc baví! :)) A jsem ráda, že už ho konečně mám. :)) Co máte dneska v plánu? :) U nás po chvilkách vyleze sluníčko a zase na chvilku vyleze, ale je krásně teplo. :)) 

Sledujte mě! :)

http://instagram.com/misa.pavlikovaGervais a jadel jsou nejlepšíS přítelem jsme si udělali obložené bulky! Mňamka! :))  


Konečně jsme zkusily studený čaj s brandnooz boxu, byl dobrý! :) 


Jahodový pudink a zákusek, mňam ♥


S tímhle zase mamka neměla co dělat a zkusila levandulovou šťávu. Zkoušely jste? :) 


Nejlepší! Byli jsme s přítelem ve Forum Nová Karolína v Ostravě a dali jsme si bagety bylo to jakési menu. Dali jsme si bruselskou k tomu zapékané brambory a ledový čaj, který je tak dobrý! :))


A poslední je má fotka, ten outfit už jste mohli vidět v předchozím článku. :))) 


Komentáře

Okomentovat

Vsem moc dekuji za koment! :-)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)