úterý 2. září 2014

New (60) - Kosmetika MOJE

Čaute, dneska jsem úplně vyřízená :D ach jo a zítra nanovo! :D Dneska jsem si byla na poště vyzvednout balíček od Ketrin  domluvily jsme se spolu, že si objednáme něco z kosmetiky MOJE. Já jsem chtěla zkusit jejich Trio oční stíny. A tak jsem si vybrala odstín č. 05 . No musím teda říct, že na první pohled teda se mi zdály moc světlé, ale na ruce jak vidíte na fotce tak jsou docela dobře pigmentované. :)) Na ruce to vypadat může skvěle, ale jsem zvědavá jak na oku. :)))

Máte už něco z kosmetiky MOJE? Jak se Vám tahle kosmetika líbí? :) 

4 komentáře:

 1. Hmmm, musím říct, že teda takhle na fotce nevypadají vůbec zle :-) Na té poště bylo asi blbé osvětlení :D
  Tak hlavně jestli budou fajnové i na oku :-)

  Ketrin ~ Call me Ketrin blog

  OdpovědětVymazat
 2. tyjo, tuhle kosmetiku vůbec neznám :O musím říct, že na první fotce mi moc sympatické nejsou, ale pak jsem posunula na fotku dole a vážně nevypadají zle. Nejvíc se mi líbí ty v pleťové barvě, právě ty nejsvětlejší :)

  OdpovědětVymazat
 3. už dlouho o této kosmetice čtu, ale pořád jsem se nedonutila si něco koupit.. jak to nevidím naživo, mám vždy problém s výběrem..

  http://beautybylucka.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem si teď pořídla tyto stíny hned 4x :-) Mám odstíny č.6, 11, 12, 14, už jsem je stihla všechny vyzkoušet na oku a byla jsem fakt spokojená :-) Brzy u mě budou taky recenze ;-)

  http://enjoycosmetics.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Vsem moc dekuji za koment! :-)