Přeskočit na hlavní obsah

Recenze: Oční tužky Avon

Dneska se vrhneme na recenzi. Jinak dneska asi budeme odpočívat, protože zítra jdeme do práce na odpolední balit buď kosmetiku, nebo čokoládu. Více fotek budu fotit, ale teďka momentálně na to není čas a to kolik po tom městě chodí lidí je až neuvěřitelné, třeba včera takové davy lidí to jsem fakt ještě neviděla :D To u nás vůbec není no :D


Balení jejich balení bych řekla, že je normální. Sice mě štve ten jejich uzávěr jak vidíte tak nic moc no, ale líbí se mi zase to, že když je tužka modrá tak je modré všechno :D

Vůně vůbec nijak nevoní.

Barva nádherné barvičky 2884 je modrá a 2886 je zelená. Jsou to prostě nádherné barvy, které nic nezkazí. Nevím jestli vůbec jdou ještě koupit o tom představu vůbec nemám no.

Konzistence ta je jak jinak než tuhá.Výdrž ta je poměrně taková průměrná vydrží tak 3-5 hodin není to moc a ani né málo, ale zase na celodenní líčení asi zapomeňte. :)

Pigmentace ta je prostě jakoby úžasná! Jak vidíte na fotce tak to je jenom jednou přejeté a už to je hned pigmentované, jsem spokojená.


Já jsem s tužkami možná spokojená, ale někdo možná spokojený nebude. :) Vyplatí se možná si ji koupit. :)) 

Klady

+ pigmentace
+ odstíny
+ výdrž

Zápory

- balení

Tyto tužky koupíte v Avonu, ale nevím jestli je ještě dělají.
Komentáře

Okomentovat

Vsem moc dekuji za koment! :-)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)