Přeskočit na hlavní obsah

Recenze: Tužka na rty, Avon

Dneska to bude v podobě recenze, snad Vás to potěší. Tahle tužka na rty je super! :) Nikdy jsem žádnou nepoužívala až tuhle. :)

Používáte tužky na rty? Kolik jich vlastníte? Vyhovují Vám nebo ne?

(trošku rozmazaná, omlouvám se)

Balení to je takové normální v černé obalu na konci tužky je nápis bílým Avon a hned u toho je jaká barvička to vlastně je. :) Víčko je na zacvaknutí, takže se nemusíte bát, že by se nějak tužka poničila.

Vůně ta není žádná.

Barva  je to taková do růžova, je to taková velmi pěkná, jemná barvička nese název PINK CASHMERE, nevím co k ní víc říct, ale uvidíte ji na fotce. Já osobně mám růžovou velice ráda a k mým rtům tahle tužka dokonale sedí. :) 


Konzistence je jak jinak než tuhá.

Pigmentace ta je super! K ní nemám co vytknout, protože je dobrá není slabá a ani není úplně dokonale tmavá je tak akorát a to se mi líbí.

Výdrž tak tady bych se možná pozastavila, na rtech vydrží cca těch 2-5 hodin podle toho zda jíte, nebo pijete. :) A to většinou vše zmizne i s rtěnkou. 


Krásný odstín, že? :) Klady

+ cena
+ pigmentace
+ balení
+ výdrž 
+ odstín

Zápory

- žádné jsem nenašla

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)