Přeskočit na hlavní obsah

New (96) bazar

Zdravím, chtěla bych se s Vámi podělit o to kde jsme včera byli. Jeli jsme s jedním polákem autem do jednoho bazaru co se asi pravděpodobně dělá každý rok nebo možná co půlrok. A trvá to dva dny :) Ti co chtějí tam mohou jít prodávat věci jak starožitnosti, hračky, kosmetika, knížky, oblečení. A všechno možné. :) S cenou jste mohli i smlouvat, ten polák si tam koupil jakousi hifi věž nebo co to vlastně vůbec bylo a cena byla 25 liber a smlouval to na 20 liber a prodávající neřekl, že ne, ale ihned řekl ano ano :)) Bylo tam hodně prodávajících, mohlo být i více, ale byla celkem zima. :) Fotky y bazaru nemám, ale mám to co jsem si koupila. :))

Taťkovi jsem slíbila, že mu dovezu hodinky co on tak rád sbírá, tak třeba mu udělají radost a ještě navíc fungují :)) Stáli 2 libry.
A já jsem si koupila takovou pokladničku na šperky :) Ať je nemám poházané všude po stolku :))) Také stála 2 libry. :) A poté už doma jsme šli nakoupit a sedli jsme si na snídani :) Dali jsme si typickou anglickou snídani :) a k tomu Latté :) Komentáře

  1. Tyhle trhy a bazárky jsou pro Anglii docela typické, ale už jsem to samozřejmě viděla ve více městech - například v Amsterdamu pro to mají vyhrazený celý takový areál, v Paříži se dost takovéhle bazary také konají. Určitě tam člověk může narazit na super věci :-)

    Ketrin Fl ~ Call me Ketrin blog

    OdpovědětVymazat
  2. Taťka bude mít radost a ta šperkovnička je skvělá. Určitě bych si tam taky vybrala. :-D
    giveaway

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Vsem moc dekuji za koment! :-)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)