čtvrtek 1. května 2014

New (45)

Zdravíčko, včera jsem byla s přítelem na Hradě Starý Jičín na pálení čarodějnic. :)) Niž do článku přidám i fotky, ale teďka nahoře bude new co jsem si pořídila. :))) Jak se všichni máte? :) Užíváte si sluníčka? :) 

Ségra dostala na narozeniny od tety tuhle toaletní vodu, ale jí to smrdí tak mi to dala. Mi to teda voní, je taková svěží. Objednala jsem si z oriflame antiperspirant v kuličce. Když ho nanesu nejde cítit. Tak uvidíme jak obstojí a třeba bude na něj i recenze. Stál pouhých 29 Kč. 


A tohle je rtěnka od Avonu, kterou jsem si objednala od jedné slečny z votočvohoz. Rtěnka je jen vyzkoušená na ruce, tak jsem si řekla proc ne. Stála mě 68 Kč i s poštou. Já jsem z takovou barvičkou velice spokojená, hledala jsem nude odstín a našla jsem ho. :)) 


A tady mám šaty, které mi přítel objednal na roční výročí! :) Těším se na léto až si je někam vezmu. Jsou také z votočvohoz.


Tu už jsou fotky z Hradu. :))) 

Krásný výhled, že? :) 


Je to zřícenina hradu :)) 
Tohle jsme potkali cestou do hradu :)) 


Vybírání vstupné :D :D


Tady jsou šermíři. :)) 

FOTO JE MOJE! TAK PROSÍM NEKOPÍROVAT! A KDYŽ UŽ TAK UVÁDĚT ZDROJ! 5 komentářů:

 1. Mám ráda tyhle voňavky od Ulric de Varens. Doma mám myslím 4 a úplně nejlepší je Mini Love :-) jinak ten hrad vypadá fakt krásně, těžko na včerejší noc asi hledat lepší místo :-)
  LuLu

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezké věci, hlavně šaty! Ta krajka na zádech je boží.
  Kde bydlíš, že jsi byla na Starém Jičíně? Tyjo, tam bylo lidí :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ach tak :D Já jsem z Lešné, vždycky se divím, když narazím na někoho, kdo bydlí někde poblíž.

   Vymazat
 3. Ty šatičky vypadají krásně :)

  OdpovědětVymazat

Vsem moc dekuji za koment! :-)