Přeskočit na hlavní obsah

Merry Christmas Tag

Byla jsem nominována na jeden Vánoční tag a tak jsem se rozhodla, že ho udělám. :))) Odpovědi budou stručné. :) Nominovala mě tahle slečna. :) http://techforgirl.blogspot.cz/


POVINNE JE, ZE MUSITE PONECHAT TENTO OBRAZEK, TEN KDO BUDE DELAT TENTO TAG!

1. Jaká je tvoje nejhezčí Vánoční vzpomínka?

Vánoční vzpomínka? No asi jen to, že když jsem šla minulý rok ven v den mých narozenin tak všude svítily vánoční světýlka a to k těm Vánocům prostě patří. I já sama musím mít v okně nějaké světýlka, protože bez nich nejsou Vánoce. :)) 

2. Máte doma nějaké Vánoční tradice?

Vánoční tradici máme asi tohle, že vždy před večeří jdeme postupně do vany, aby ježíšek mohl nadělit dárky. A vždy tak večeříme kolem cca 15 hodiny, kvůli sourozencům, protože ti nic nevydrží. :D a poté se díváme společně na různé pohádky co zrovna jdou v TV a máme radost s dárků. :) 

3. Jak probíhali tvoje Vánoce v dětství a jak probíhají teď?

No to já právě nevím jak probíhali moje Vánoce v dětství, ale děláme to furt stejně. :) Tak jako v minulé otázce. :))


Nominace: 

Otázky jsou stejné tak jako pro mě. 

1. Jaká je tvoje nejhezčí Vánoční vzpomínka?
2. Máte doma nějaké Vánoční tradice?
3. Jak probíhali tvoje Vánoce v dětství a jak probíhají teď?

Klidně můžete přidat i své otázky. :) 


Komentáře

  1. No, pěkně. :-D Jdete do vany? :-o Abyste neviděli Ježíška? :-D :-D Dokážu si přčdstavit tu nedočkavost tvých sourozenců. :-D

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Vsem moc dekuji za koment! :-)

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)