Přeskočit na hlavní obsah

Spoluprace: Návštěva Warner Bros. Studia - část první

Hlasim se po pauze jelikoz mame odpoledni a to 12nactky od 15h do 3 do rana. Takze celkem mazec a mam z toho nervy, protoze se tak nejak nevyspime.  Takze jsem nucena dat tento clanek o spolupraci.


Tak jsem sice původně myslela, že svoje Londýnské putování začnu hezky postupně od prvního dne, ale nedalo mi to a jako první bych ráda popsala svoji návštěvu ve Warner Bros. Studiu. Jedná se o poměrně dražší záležitost, kolik stojí lístky se můžete podívat zde. Není to však konečná cesta - ještě se také do studia nějak musíte dostat a stoprocentně si tam koupíte alespoň nějaký menší suvenýrek. Takže tento výlet mě výsledně vyšel na cca 75 liber. Ovšem nelituji (ale také nepřepočítávám raději...).

Zvolila jsem dopravu přes Golden Tours, kde pak platíte vlastně vše v jednom, svezete se pěkným HP autobusem a vše je vlastně jednodušší. Nástupní místa jsou v Londýně dvě - na Baker street (což byla docela sranda najít, ale když už tam dojdete, tak poznáte, že stojíte správně) a na Victoria street.

Docela vtipné bylo, že také tento den bylo nejlepší počasí - zrovna, když je člověk vevnitř :D.

Do studia si raději pospěšte - řidiči ví, kdy se pouští dovnitř, takže jezdí přesně. Jinak vás ještě čeká pěkné stání, což bohužel postihlo i mě - protože jsem si šla ještě odskočit... Ale tak dá se to přežít taky. Určitě si také nechte bundy, pokud půjdete na prohlídku v zimě - částečně jsou také rekvizity venku. 

Po předložení lístků jsme dostali upomínkovou placku - tak aspoň něco za ty prachy :D.

Docela doporučuji mít dobrý foťák - pokud to můžete nějak ovlivnit. Všude je potemněno, takže z mého to nebyla žádná sláva...

Ještě před vstupem - při čekání - uvidíte Harryho bydlení :). Pak si ještě pár minut pobudete ve frontě a prohlídka může začít. V prvním sále není prakticky nic - jen vám paní povídá a ukazuje plakáty z filmu z různých zemí. Pustí vám také krátké video - tam se vám asi moc líbit nebude, protože se každý už těší, až bude moci pokračovat dále. V následujícím sále je plátno a sedačky, prakticky jako v menším kině. Tam se opět pustí film - takový příběh ze zákulisí, který je poměrně hodně povedený. 

No a poté se plátno zvedne a uvidíte přesně to, co je na následující fotce :). A prohlídka konečně začíná!

Hlavní dveře otevřou ti návštěvníci, co mají zrovna narozeniny (takže pokud o to fakt stojíte, tak už víte, kdy se máte hlásit :D) a pak už vcházíte rovnou do hlavního sálu.

Ač to není ode mě pěkné, tak povinnosti volají a já se musím jít učit. Výmluvu mám poměrně slušnou - příští semestr se chystám do Finska na studijní pobyt, jenže na místě musím být již druhého ledna, takže trochu nestíhám ...

Hezký den a pokračování příště!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Spotřebováno (Září 2017)

Po delší době tu mám také spotřebováno, jelikož jsem toho moc nespotřebovala a když ano, tak mi to přítel povyhazoval, ale tohle jsem si schovala. Jedná se o takové mužské spotřebováno :D


Recenze: Sprchový gel Adidas

Já Vás zdravím, jak se máte? Je sobota večer a já píši recenzi. :))

Info ze stránek elnino.cz - ZnačkaAdidasmyslí na muže i ženy, kteří milují sport nejen v oblasti módy a doplňků, ale také v oblasti kosmetiky. Na potřeby mužů je zaměřena také řadaAdidas After Sport, která zpříjemňuje péči o tělo i vlasy po sportu díky produktům 3v1.
Péče o tělo, pleť i vlasy 3v1 - Desítky přípravků v koupelně jsou výsadou spíše žen, muži dávají většinou přednost funkčnosti, a právě pro ty, kteří si chtějí dopřát kvalitní péči o tělo i o vlasy v jediném produktu, je určena řada Adidas After Sport. Sprchové gely jsou vhodné pro tělo, tvář i vlasy, díky obsahu proteinů navrací unavené pokožce po sportovním výkonu její přirozenou hydrataci.
Balení sprchový gel má 400 ml, je v klasickém adidasovém obalu s uzávěrem na zacvaknutí. Po stranách to má takové vroubkování, což je dobré na uchycení ve sprše. 
Vůně to voní opravdu perfektně! Má to příjemnou citrusovou pánskou vůni, přítel si ho velmi oblíbil. 


Co na ně…

New (147)

Zdravím, při čtvrtečním dni, dnes nám tu pršelo, ale opět je sluníčko a je teplo, těším se na víkend, kdy má být až 25 stupňů, což je opravdu paráda! :) Momentálně tu mám pár novinek, koupila jsem si jen jednu věc, zbytek mi přišlo na testování a také výhra s bloguByla jsem v tetě a tam jsem si všimla výprodejového stojanu a našla jsem tam makeup Fit me od Maybelline, je super, že jsem tam vůbec našla ještě tento světlý odstín 110, byli tam poslední dva, takže jsem hodně ráda, sedí mi dokonale a velmi dobře kryje! :) A potom u pokladny jsem dostala vzoreček této novinkové masky od Loreal, dala mi zrovna černou což jsem velmi potěšena a už se těším na víkend, kdy ji vyzkouším! :)