pondělí 12. května 2014

Recenze: Paletka stínů sun club - Essence

Dneska recenze na značku Essence a to o paletce sun club, kde jsou samé krásné hnědé stíny :))) Tak pojďme to omrknout! :))Balení je ve velmi pěkném, líbí se mi :) balení je na otevírání takže se nemůže rozbít nebo se stíny vysypat :)) Já jsem s balením spokojená je tam vše není to přeplácané :))  Paletka má 7,5 g. Vlastně v paletce se nachází krásných 8 stínů s jednoduchým štětečkem.

Barva no takže já jsem si vybrala tuto paletku jen skrz, že tam najdeme hnědé stíny a takové světlé odstíny které já mám nejraději. Já mám odstín paletky 02 long beach. Dalo by se říct, že vlastně všechny barvy používám :))) Samozřejmě že ty světlé stíny mají malou pigmentaci, jsou světloulinké, ale ty tmavé jsou suprové. :))Konzistence tady u stínů se divím, že nepráší když je to Essence, takže tady jsem velice spokojená. 

Výdrž s ní jsem také velice spokojena, vydrží na místě po celý den, neměla jsem s nimi problém, že by začali stékat apod. 
Tady ak vypadají v akci té linky nalevo si nevšímejte :D je tam daný světlý stín, pak takový růžovoučky a nakonec hnědý stín. :) 
Klady 

+ výdrž
+ pigmentace u tmavších stínů
+ cena
+ odstíny
+ v paletce štěteček
+ nepráší

Zápory

- u světlých stínů nejsou dost pigmentované

Paletku zakoupíte ve všech drogeriích ze stojanem Essence za cenu cca 100 Kč. Já jsem paletku koupila ve výprodeji od Essence v Rosmannu za 30 Kč.4 komentáře:

 1. Sice hezká, ale tyhle odstíny bych nevyužila. Jinou takovouhle mám Night club, kde jsou převážně černý odstíny. :)
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 2. Mám raději trochu tmavší odstíny, ale zrovna tyhle se mi docela líbí :)

  OdpovědětVymazat
 3. zajímavé odstíny, ale já mám raději živé barvičky, ale byl to opravdu výhodný kup ;)

  http://sisters-hoods.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Joo, já jí mám taky a jsem spokojená :-) Akorát některé odstíny jsou fakt málo pigmentované..

  OdpovědětVymazat

Vsem moc dekuji za koment! :-)